Folie flex i flock

Folia Flex i Flock. Wysoka jakość i wytrzymałość nadruków.

Znakowanie przy pomocy folii Flex lub Flock gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość nadruków. Obie folie są trwałe i odporne na blaknięcie, jednak folia Flex jest nieco bardziej wytrzymała od foli Flock. Wybór odpowiedniej metody zależy od rodzaju znakowania oraz oczekiwań Klienta w kwestii trwałości i wyglądu. Te techniki wybiera się przeważnie do zdobienia odzieży i tekstyliów – zarówno tkanin naturalnych, jak i syntetycznych.

Kiedy wybrać folię Flex, a w jakich przypadkach folię Flock?

Obie metody znakowania wykonywane są w podobny sposób. Proces ten polega na wycięciu przez ploter tnący w folii grafiki, która ma zostać naniesiona na materiał, a następnie zgrzanie ze sobą powstałego szablonu i tkaniny przy pomocy rozgrzanej prasy termotransferowej. Folią można pokryć dowolnych obszar materiału, dzięki czemu możliwe jest drukowanie nawet bardzo dużych grafik.

Flex to elastyczna folia, która jest wykonana z wielowarstwowego tworzywa sztucznego. Jest stosowana do drukowania wzorów lub napisów, które muszą być elastyczne i rozciągliwe, takie jak np. logo na koszulce sportowej. Folia Flex jest gładka, przyjemna w dotyku i bardzo cienka, a przy tym odporna na ścieranie, blaknięcie i rozdarcia, dzięki czemu jest trwała i pracuje wraz z tkaniną.

dzien babci i dziadka koszulka
Flex
Dzień babci i dziadka
Flex

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie

Dobierz najlepsze rozwiązanie i pozwól się zauważyć.